RENGINIŲ ORGANIZAVIMAS

Jaunų, energingų žmonių komanda sieks paversti Jūsų šventę kuo lengvesne ir įsimintinesne. Šie vaikinai padarys viską, kad atsipalaiduoti galėtų ne tik svečiai, bet ir šventės iniciatoriai. Organizuojame įvairiausio pobūdžio šventes. Palikite visus parengiamuosius rūpesčius mums ir tiesiog laukite šventės ramia galva.

AUŠVYDAS

DJ

Tinkamai parinkta muzika - raktas į sėkmingą ir įsimintiną renginį. DJ pasirinkimas vienas atsakingiausių darbų organizuojant šventę. Aušvydas elektronine šokių muzika domisi nuo pat vaikystės. DJ‘avimas jam niekada nebuvo darbas, muzika ir naktinis gyvenimas - jaunuolio kraujyje. Aušvydas seka muzikos pasaulio tendencijas ir kiekvieną pasirodymą siekia paversti unikaliu.

VIKTORAS

RENGINIO VEDĖJAS

Viktoras - jaunas, energingas ir veržlus renginių organizatorius bei vedėjas. Pagrindinė Viktoro užduotis šventėje - svečių ir užsakovų visapusiškas atsipalaidavimas ir pasitikėjimas, kad nekiltų nei menkiausių abejonių dėl sėkmingos šventės eigos. Jaunuolio misija - renginyje neatrodyti kaip darbuotojui, o būti šventės dalimi.

VYGANTAS

ATLIKĖJAS

Solistas Vygantas, buvęs populiariosios grupės „Ventukai“ narys. Tam, kad pasiektų muzikinių aukštumų, Vygantas studijuoja Kauno Juozo Gruodžio konservatorijoje. Vygantas yra charizmatiškas, savimi pasitikintis, energingas, mokantis išsisukti iš įvairių situacijų. Atlikėjo repertuare visos populiariausios šių dienų ir jau šlageriais tapusios dainos. Tad jei pabodo ir juoką kelia tradiciniai vestuvių muzikantai - Vygantas puikus pasirinkimas!

EDVINAS

TECHNINIAI SPRENDIMAI

Edvinas atsakingas už techninės įrangos tiekimą renginiams. Jis ne naujokas šiame versle - daugiametė patirtis sukaupta besidarbuojant didžiausioje Lietuvos įmonėje, teikiančioje profesionalias vaizdo, garso ir šviesos paslaugas. Į jį galite kreiptis visais įgarsinimo klausimais - visuomet bus parinktas racionaliausias sprendimas.

Kontaktai

Adresas:

Kaunas V. Krėvės pr. 126

Telefonai:

Garso įrangos nuoma - Edvinas: +37065749279 Renginių organizavimas - Viktoras: +37060266008

Dirbame:

Pirmadienį - penktadienį: 08-21 val.
Prieš atvažiuojant, būtina susitarti.
Individualios veiklos vykdymo pažymos Nr. 674845